Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
Первая Украинская Индустриально-Инвестиционная Компания

ТОВ "Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія"- є генеральним інвестором в будівництві житлово-офісних та торгових. комплексів. Вже сьогодні Компанія має репутацію стабільної та надійної організації, яка завдяки ефективній праці займає почесне місце на будівельному ринку України. Зараз програма Компанії передбачає будівництво в Київській, Полтавській, Рівненській областях та інших регіонах України.

      Оптимізм, впевненість в собі та високий професійний рівень співробітників Компанії, вміння об`єднувати новітні технології в будівництві й вдалий менеджмент, ініціативний підхід до праці - це головний потенціал Компанії, який завжди користується попитом у Клієнтів.

      ТОВ "Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія" розробила вдалу схему ефективного застосування власних та залучених коштів приватних та корпоративних Клієнтів в процесі фінансування усіх етапів будівництва: від проектування до здачі об`єкта в експлуатацію. Важливим фактором є використання новітніх технологій проведення технічного та авторського надзору в будівництві.

      Не абияке значення має розвиток аналітичного направлення в роботі Компанії для найбільш ефективного орієнтування в секторі ринку, в який планується інвестувати фінансові кошти.

      ТОВ "Перша Українська Індустріально-Інвестиційна Компанія" налагодила ділові стосунки та працює з крупною проектною організацією, яка забезпечує проектною документацією для будівництва, а також з генпідрядними компаніями, які організовують будівельні роботи з супроводом поставки всього необхідного обладнання та матеріалів.

      Будівництво якісно - нового житла, в якому використовуються передові технології, розвиток інфраструктури, збереження навколишнього середовища та благоустрій прилеглих територій - це ті основні принципи, якими керується Компанія в роботі.Адрес: Україна, м. Київ,Кловський узвіз, 4, 1-й поверх
Тел.: (044) 466-26-69, (044) 466-11-92, 067) 501-89-09, (067) 501-89-01
Сайт: http://www.ukr-first.com.ua/
Разделы этажа: Инвестирование на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100